Jóga po porodu

Těhotenství a porod znamenají velký zásah do organismu ženy, ze kterého se tělo pomalu zotavuje. Je proto velmi důležité zvolit takový typ cvičení, který tělu neublíží, ale naopak je zaměřen na posílení tělesných partií, které byly v období těhotenství a porodu nejvíce zatíženy. Nejde jen o povolené břišní svaly, pánevní dno, ale také následná péče o miminko přichází s jistými fyzickými nástrahami, jako jsou bolavá záda, ramena, šíje od nošení a kojení, únava a chybějící energie po spánkovém deficitu, které můžou vedle radosti z miminka, nepříjemně ovlivňovat psychiku ženy.

Jóga po porodu pro své vhodně zvolené technicky (ať už dechové, či protistresová cvičení) a pozice, přesně odpovídá potřebám ženského těla po porodu (ať už vaginálním či císařském řezu), pomáhá při následné rekonvalescenci a zmírňuje fyzické a psychické neduhy způsobené péči o miminko.
Pokud se chcete vrátit do formy nenásilným způsobem, který bude respektovat Vaše potřeby po těhotenství a porodu, ale přitom posílí povolené partie, pomůže vydechnout a načerpat nové síly, je pro Vás jóga po porodu ta správná volba.

Na co se můžete těšit?

Během kurzu se naučíme dechová cvičení, které umožňují zmírnit napětí a únavu nebo pomohou zrelaxovat tělo i mysl. Dále se budeme zaměřovat na posílení břišních svalů a pánevního dna. Protáhneme a uvolníme ztuhlá záda, šiji a ramena a mnoho dalšího, co pomůže v načerpání chybějící energie.
Mimo to se naučíme sestavy cviků, které je možné později cvičit doma (jako pomůcka pro domácí cvičení budou sloužit materiály, které obdrží každá klientka), například, když miminko spinká:))

Pro koho je kurz vhodný?
Pro ženy po vaginálním porodu minimálně 6 - 8 týdnů od porodu  a následné gynekologické prohlídce.
Pro ženy po porodu císařským řezem minimálně 8 týdnů od porodu a následné gynekologické prohlídce.

Kdy bude kurz probíhat?

Kurz probíhá od 27.03. (mimo 10.04. -Velikonoce) Přesné termíny níže:
27.03.2020 (17:15-18:15)
03.04.2020 (17:15-18:15)
17.04.2020 (17:15-18:15)
24.04.2020 (17:15-18:15)

Cena?
690 Kč/platba bude požadována před zahájením kurzu
Cena zahrnuje 4 lekcí v délce trvání 1 hodiny + materiály na domácí cvičení

Registrace?
V případě, že máte o kurz zájem, prosím, registrujte se prostřednictvím odkazu níže

https://forms.gle/AzbbaTY2T35kLMEQ6

Dotazy?
Pokud se chcete na něco zeptat, poradit se, zda je kurz vhodný právě pro Vás, neváhejte se na mě obrátit prostřednictvím níže uvedených kontaktů;
FB messenger Karolina Šarmanová - joga & zdravá výživa (@sarmantnijoginka)
Tel.: 724 521 864/Karolína Šarmanová
email: sarmantnijoginka@email.cz