Podzimní Jóga proti stresu

O stresu již bylo napsáno mnoho a mnoho řádku, především o jeho negativním dopadu na lidské zdraví, překračuje-li jeho intenzita únosnou mez..
V období, kdy se loučíme s létem, ubývá sluníčka a o slovo se hlásí podzim, míváme častěji sklony podléhat stresu a negativním náladám.
Jóga proti stresu je koncipována tak, aby uvedla do harmonie unavené tělo i psychiku. Setkáte se zde s protistresovými technikami, které lze používat i v běžném životě. Naučíte se správně dýchat, protáhnete se (v protaženém těle může například bez problému proudit lymfa, která zbavuje tělo odpadních látek. Podpoříme tedy přirozenou detoxikační funkci lidského těla), posílíme svaly hlubokého stabilizačního systému (hluboké břišní, zádové, pánevní dno) a uděláme něco s bolavými zády :)
Komu je jóga proti stresu určena? Všem, kdo mají chuť zkusit odolávat stresu (a podzimním depresím) jinak, zbavit se bolesti zad, protáhnout se, naučit se protistresové techniky a mnoho, mnoho jiného.. Nejsou nutné žádné předchozí jógové zkušenosti.
Jak to funguje?
Lekce jógy proti stresu začínají od 20.09.2019 každý pátek ( mimo 18.10. a 15.11.2019), 17:00-18:00 a jsou otevřené. Je nutné se na lekci vždy přihlásit, uzávěrka je vždy do pátečního poledne.

Přihlásit se můžete přes jednu z níže uvedených možností:
FB messenger Karolina Šarmanová - joga & zdravá výživa (@sarmantnijoginka)
Tel.: 724 521 864/Karolína Šarmanová
email: sarmantnijoginka@email.cz


Jaká je cena?
Cena jednorázového vstupu: 120 Kč
Cena za permanentku 5 vstupů: 530 Kč
Cena za permanentku 10 vstupů: 1020 Kč