Jóga proti stresu - březen

Stres se stal každodenní součástí našeho života, tak jsme si na něj zvykly, že už jej ani nevnímáme. V dnešní společnosti, silně orientované na výkon, jsme se naučili být pořád v běhu a aktivně odpočívat (sportem, prací). Úplně jsme zapomněli relaxovat v klidu, abychom tu neustálou aktivitu vykompenzovali a tělo uvedli zpět do harmonie. Považujeme za ztrátu času si jen tak sednout, zavřít oči a soustředit se na správné dýchání, ačkoliv se jedná o nejlevnější a nejdostupnější lék pro unavené a stresované tělo i duši. Při dlouhodobém působení stresu na lidský organismus, má prokazatelně negativní vliv; od zhoršení kvality spánku (každý jsme se asi setkal s počítáním oveček minimálně do nekonečna a spánek nikde), přes ubývající energii a trpělivost, až ke zdravotním problémům závažnějšího charakteru. Pojďte to tentokrát zkusit jinak..

V pořadí už třetí cyklus kurzu jógy proti stresu, nebude ochuzen o pořádnou dávku odpočinku, správného dýchaní a pozic protahujících nejen tělo, ale i duši. :) Naučíme se protistresové a harmonizační jógové techniky, které nás příjemně naladí na víkend a pomůžou pustit starosti a stres z hlavy.
Kurz se (tentokrát) skládá z pěti hodinových lekcí (vždy v pátek 17:00-18:00) a je vhodný pro všechny dospělé s/i bez předchozích jógových zkušeností. Není nutná zkušenost z předchozích cyklů. Lekce jsou sestaveny tak, aby je zvládl jak nově příchozí, tak absolvent dřívějších kurzů.

Cena kurzu: 550 Kč. Platba bude požadována předem (Fitmami 5% sleva:))
Je možné se připojit i v průběhu kurzu. Cena jedné lekce je 120 Kč, při platbě více lekcí najednou zvýhodněná cena.

V případě dotazů jsem k dispozici na tel. 724 521 864, nebo na emailu: sarmantnijoginka@email.cz.


Přihlášení možné zde:
https://goo.gl/forms/KSDc5Y6YUrzX79Pz1