Jóga proti stresu

O stresu již bylo napsáno mnoho a mnoho řádku, především o jeho negativním dopadu na lidské zdraví, překračuje-li jeho intenzita únosnou mez..
Jóga proti stresu je koncipována tak, aby uvedla do harmonie unavené tělo i psychiku. Setkáte se zde s protistresovými technikami, které lze používat i v běžném životě. Naučíte se správně dýchat, protáhnete se (v protaženém těle může například bez problému proudit lymfa, která zbavuje tělo odpadních látek. Podpoříme tedy přirozenou detoxikační funkci lidského těla), posílíme svaly hlubokého stabilizačního systému (hluboké břišní, zádové, pánevní dno) a uděláme něco s bolavými zády :)
Komu je jóga proti stresu určena? Všem, kdo mají chuť zkusit odolávat stresu jinak, zbavit se bolesti zad, protáhnout se, naučit se protistresové techniky a mnoho, mnoho jiného.. Nejsou nutné žádné předchozí jógové zkušenosti.
Jak to funguje? Pokud máte zájem se jógy proti stresu zúčastnit, vyplňte, prosím, níže registrační formulář. Pokud chcete nejprve zkusit jednu lekci, a pak se rozhodnout, napište mi v registračním formuláři poznámku, nebo mi dejte vědět přes messenger (Karolina Šarmanová - joga & zdravá výživa.
Možnost registrace zde:
https://forms.gle/oJDJ7aWhm72S4H1c8

Kdy lekce probíhají? Každý pátek (mimo 19.04 kdy je lekce přesunuta na pondělí 15.04.) 17:00-18:00
Lekci je vždy nutné si zarezervovat.

Jaká je cena?
Cena jednorázového vstupu: 120 Kč/110 Kč pro mámy na mateřské/rodičovské
Cena za permanentku 5 vstupů: 530 Kč/510 Kč pro mámy na mateřské/rodičovské
Cena za permanentku 10 vstupů: 1020 Kč/1000 Kč pro mámy na mateřské/rodičovské

Lekce jsou prozatím vypsány do letních prázdnin, tak je nezmeškejte. Hezké počasí sice pomáhá vidět věci ve světlejších barvách, ale neumí zatočit s bolavými zády, protáhnout celé tělo a tak dále...
V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na FB přes messenger (Karolina Šarmanová - joga & zdravá výživa), nebo tel. 724 521 864.

Těším se na vás